Pink Lemonate

trendydolap,streetstyle,blogger,pink lemonade,pink skirt,repetto flats,lemon yellow,crop top

Bu kombini ilk giydigim zaman aklima ingilizcede `pink lemonade` diye tabir edilen `pembe limonata` geldi. Limon sarisi babetler ve pudra pembesi etek bu benzetmeye cok uyuyor gercekten. 
Renkli  kombinde aksesuar kullanmamaya ekstra ozen gosterdim cunku renkli bir kombin,  cok fazla sayidaki aksesuar ile goz yoran hale geliyor.  Sadelik isteyenlere  onerim; renkli kombinlerde aksesuarlari minimum seviyede tutun.

This outfit is reminded me pink lemonade when I wore it. My lemon yellow flats and powder pink skirt totally fit to this expression.  I extra took care of to not to wear too much accessory to keep my simple style. If you want to look simple in colors, you should avoid too much jewelers.trendydolap,streetstyle,blogger,pink lemonade,pink skirt,repetto flats,lemon yellow,crop top

trendydolap,streetstyle,blogger,pink lemonade,pink skirt,repetto flats,lemon yellow,crop top
Crop Top / Kisa Ust: Zara       Skirt/ etek: Zara       Flat shoe/ Babet: Repetto
4 yorum :

 1. Çok güzel görünüyorsun ♡ Postun ismi gibi kombin de şahane :)
  Sevgiler

  YanıtlaSil
 2. Cok huzur verici bi post olmus Nilufercim repettolarin rengi de ayri bi guzel :)

  YanıtlaSil
 3. Kombinin renkleri o kadar güzel ki içim açıldı baktıkça... Dolaptaki hiçbir kıyafete sığamayan biri olarak çok imrendim diyebilirim. Doğum kilolarından, o gönekten nasıl kurtuldun öğrenmek istiyorum... Daha doğum yapalı 20 gün oldu sanırım fazla acele ediyorum eskisi gibi görünmek için :)
  Çok şık ve çok güzel görünüyorsun, bayıldım

  Sevgiler

  YanıtlaSil
 4. Ne guzel bir kombin, renkler super cidden : )

  YanıtlaSil