Green Weekend


Uzun zamandir blogda aktif durumda degilim biliyorum. Evin dekorasyonundan biraz sikildim ve degisiklik icin kollari sivadim. Suan onunla ilgileniyorum. Ayni zamanda Sedef buyudu 5 aylik oldu artik hem oyun ve ilgi ister halde. Bir de girisimcilik islerim var ki onu da ilerleyen zamanlarda size bahsedecegim.

Bu yogun temponun içerisinde dogumdan sonra ilk tatilimizi gecirdik Sedefcikle. Doğrusu bebekle tatil pek tatil olmuyor. Yer degisikligi desek yeridir.

Kazdaglarinin bol oksijeninde, cimlerin uzerinde keyifli bir haftasonu gecirdik. Bu destinasyonu bir aile ritüeli haline getirmege karar verdik.

Dekorasyon radarımdayken, begenimi ceken detaylari sizlerle  paylaşmaya karar verdim. Hatta blogda  `TrendyHome` bolumunu  acmaya karar verdim. Hadi hayirli ola...


I know I was inactive on my blog for a long time. I have some excuses; I`m very busy with my home decoration , I bored  and want some changes. On the other hand Sedef is growing up every day and she wants attention all the time which makes me off all day long. And last but not least my focus my full of energy is for creating  my own business  so I`ll tell you detail later on.

Somehow  we found some time last weekend  and went to Kazdaglari to stock  fresh oxygen. It was our first trip with our little one. It was enjoyable laying  down on the grass however it was a bit exhausted.

I have took a few photos of interior side of hotel which is in my focus right now. And I`ll continue to share this kinda interior photos under the new section of my blog  name `trendyHome`. Enjoy it.4 yorum :

 1. Resimlerde sende şahanesiniz, mekana bayildim ve neresi merak ettim.

  YanıtlaSil
 2. sen çok zayıflamışsın. sedef çok lokum, mekan şahane, çocukla "yer değişikliği" nasıl oluyor tecrübelerini bize de aktar. haziranda bizim de bir mardin planımız var.. otel seçerken nelere dikkat etmeliyiz hiç bilmiyorum...

  YanıtlaSil
 3. Şehrin ve çalışma hayatının karmaşasından kurtulup şöyle bir yere kapağı atmak istiyorum :)

  YanıtlaSil
 4. İlk fırsatta şehrin ve çalışma hayatının karmaşasından kurtulup şöyle bir yere kapağı atmam lazım, harika fotoğraflar ;)

  YanıtlaSil