Tricky

blogger,trendydolap,kombin,blogger kombini,outfit,jimmy choo,

Kontrast oluşturacak iki ayrı renk ile proporsiyonunuzu istediğiniz gibi göstermek elinizde. Tıpkı benim yaptığım gibi. 7 ayına girmiş bir hamile bayan olduğumu kim söyleyebilir? Yandan görenler elbette :) Geçtiğimiz hafta sonu üzerime forma yaptığım penye elbiseleri bir kenara atıp biraz "özen" dedim kendime.
Arada iyi geliyor.

It's in your hand to show your proportion in the way you want with using contrast colors in your outfit, as I did. Who can understand  my seven month pregnancy? Maybe people who  see me from side way :) Last weekend I throw my easy dresses away and wanna look a bit chic. Sometimes it's a better way to feel good.

RodosYunan Adaları turumuzun son durağı Rodos'du. Büyük bir ada, denizi enfes... Diğer tüm detaylar için Trendybavul'a göz atın.

Elimde plastik su şişelerim, bol pantolonumla tam turist modundayım.

Üst / Top: H&M   Pant: Kaş'da bir butikten ( from Kas)   Sandals: Mango    Sunnies: American Apparel

The Body Shop'ın Parabensiz Ürünleri


Geçtiğimiz günlerde hamilelik üzerine yazdığım yazıyı hatırlarsınız.Kullandığım ürünlerden bahsetmiştim. The Body Shop ile bir araya gelerek hem ürünleri tanıma fırsatım oldu ( Aslında uzun zamandır kullandığım bir marka ama ona rağmen bilmediğim bir çok şey varmış)hem de sizler için bir çekiliş yapmaya karar verdik.


Santorini


santorini gezisi blog

Santorini'yi neden çok sevdim? Gece hayatını sevmeyen, dingin, sakin yerlerden hoşlanan birisiyim ve bu sık sık dile getiririm. Santorini'de luzümsuz kalabalık ve gürültü duyamazsınız. Huzurlu bir yer. Zaten o ambiansı  ayrı bir konu.

Yine Santorini gezisi detaylarını Trendybavul'da ayrıntılı olarak yazdım sizler için. Buaraya bir daha gitmek var aklımızda, özellikle bir kutlama zamanı!
Şimdi fotoğrafların tadını çıkartın.

Why I loved Santorini so much? Answer is simple. I'm kinda person who loves calm, relaxing and serenity holiday escapes so Santorini is also like this quite and calm. And ambiances is adorable.
Enjoy the photos!

MykonosInstagram'dan takip edenler bilir geçtiğimiz Bayram tatilinde Yunan adaları turuna katıldık eşim ve arkadaşlarımızla beraber. Yunanistan topraklarına ilk ayak basışım oldu. İlk durağımız Mykonos'du. "Ne yani sadece bu kadar mı fotoğraf var" dediğinizi duyar gibiyim. Tüm Mykonos detaylarını gezi blogumda yazdım.

Hamileliğin 4-6 ayları arası tatil yapmak için enerjinin en tavan olduğu zamanlar. 5.5 aylık hamileliğimde sezon kapanışını bu tatille yaptım. Önümüzdeki haftadan itibaren gemiye almıyorlar artık beni zaten bir kaç hafta sonra uçağa binişte yasak. İnzivaya zorunlu geçme zamanı...

Özetle hamile bayanların gözü korkmasın gemiyle yaptığım bu seyahatten çok memnun kaldım. Gezi detayları için Trendybavul'a göz atın.

Bir sonraki post; kalbimi orada bıraktığım Santorini için...

Burada Mykonos'un çılgın gece hayatında etrafta gezinen enteresan kılıkta insanlara rağmen hamile olarak orada gezmek daha çok dikkat çekiyor :) Normalin anormal olduğu durumlardan...

Mykonos'u beğendin mi sorusuna cevabım ise Santorini harika!

Last week we went to Greece for spend our Ramadan Bairam holiday.It was the first time that I've been in Greek Islands;  Mykonos, Santorini and Rhodes. And also it was my first cruise trip! As I'm 5.5 month pregnant, cruise holiday is really easy going one so I recommend  all pregnant women who is in  2nd trimester. 
Mykonos is not a type of island that I'll be fall in love. I'm not a night life person. I and my husband mostly like calm and relaxing places so Santorini is the best one on this! Next post will be Santorini.

for more pics-> check out my travel blog