PalazzoPalazzo pantolon geçen sezon oldukça gündemdeydi gerçi benim gündemimde rahat oldukları için her daim mevcutlar. Bu ipek pantolon yaz için tabiri yerindeyse "tiril tiril" giyilebilecek bir parça.  
Bu hafta benim için hem heyecanlı hem de tatlı yoğunlukta geçecek gibi görünüyor.Gelişmeleri ilerleyen zamanlarda anlatacağım ama şimdilik ben de kalsın. Keyifli bir hafta dilerim!

Palazzo pant was a trend of last year but it's my all time favorite pieces with its comfortableness! Silk palazzo pants are really gauzy for summer times.
This week I'll be quite busy and  excited  for new developments in my life. I'm going to tell you this later on! Have a pleasure week!

Bodrummİş gezisi için gittiğimiz Bodrum gezisi her ne kadar bir gece kalmalı olsa da Bodrum havası almak iyi geldi. Ben, pek Bodrum aşığı birisi değilim. Gürültülü, kalabalık, artık şehrimsi olan bu tatil mekanı ben de pek heyecan uyandırmıyor. Ama o yoğun sezonu haricinde gözüme güzel görünmedi değil.

A few weeks ago, I was at Bodrum for Business trip. I'm not a huge fan of Bodrum due to the crowded and  popularity of it  however it was a great getaway place in low season!

Polka By Pelina

polka by pelina

Geçtiğimiz günlerde Polka by Pelina takılarının yaratıcısı Pelin Bakkaloğluyla bir araya geldik. Günümüzde özel tasarım takılara fabrikasyon üretimden çok daha ilgi duyar haldeyiz. Herkesin üzerinde göremeyeceğimiz  seçme parçaları takmanın keyfi apayrıdır.

SimplicityUzun zamandır ortalıkta yoktum biraz tembellik ettim kabul ediyorum. Smokin beyaz ceket ilk basta kombinlemesi zor gibi gorunsede siradan bir kaç parca içerisinde onu da normal göstermek elinizde.

I know I was away for a while and I should admit that I was a bit lazy. 
Tuxedo white jacket may seems hard to combine however when you keep other pieces basic, you`ll see it`s not that hard.


Blogger GafiBlogger sıfatını aldıktan sonra hemen hemen hepinizin bir hikayesi vardır diye düşünüyorum bu sıfatla ilgili.Nitekim benimkiler az ama ceviz kabuğunu doldurur cinsten.