Miş Gibi Yaşam Personası


Bir insanın kendine yapacağı en büyük kötülük hiç kuşkusuz "miş gibi" yaşamasıdır. Çoğunlukla gelişmekte olan ülkelerde statü belirleyici tüm unsurlar, insanlar arasında gövde gösterisine dönüşür. Moda'nın lüks tüketim alanı da bu konuda manipülasyona zemin sağlar.


Bendis Takı


Bendis markasını keşfeder keşfetmez sizinle paylaşmak istedim. Biliyorsunuz kibar,sade ve elegant takıları oldum olası severim ve blogumda yer veririm. Bendis'in takılarını da arkadaşlarımın yardımıyla sizler için fotoğrafladım.

Bendis takı'yı bir çoğunuz dizilerden hatırlarsanız belki, Bergüzar Korel'in o meşhur saç bandı üstteki fotoğraftan tanıdık gelebilir belki.

Bendis takı'nın diğer tasarımları için Lidyana'ya göz atmayı unutmayın

Favoriniz hangisi?

Bendis is a jewelry brand which I really adored its elegant and sophisticated style.
Click here to see more pieces from collection!

Mini Feminine

Oversize blazer / Ceket: URBAN OUTFITTERS        Jean: TOPSHOP      Tshirt: MANGO

Platform sneakers / ayakkabilar : ASOS      Bag / Canta: YVES SAINT LAURENT

Siyah beyaz gibi zıt renkleri çok fazla kullanan birisi değilim. Bu kombin spontane bir şekilde oldu biraz.  
Kış sezonun başından beri büyük, salaş formda bir ceket  arıyordum ve sonunda istediğimi Urban Outfitters'ın Amerika sitesinde buldum, çok giydim ama blogda yer verme fırsatım olmadı. Kışın soğukta çekim yapma fikri biraz beni geriyor. Sanırım ben 3 mevsim bloggerıyım. Mini temalı tişörtüm bu kombini feminen yapan tek parça.
Bu aralar parmağından hiç çıkarmadığım şansı ve bereket getirdiğine inandığım  Ayşe Rodoslu'nun tasarımı olan nar yüzüğümü de sizlerle paylaşmak istediğim. Çok güzel değil mi?

I'm not a black & white color  person but this outfit was spontaneous!
At the beginning of winter I was looking for an oversize blazer and found it in Urban Outfitters online USA store. However I couldn't find time to post it in blog due to the bad weather conditions. I think I'm not a winter blogger!
This cute mini  t-shirt  adds a little feminine touch to my masculine look!

Up & Down

süet baharlık ceketler,mercan rengi ceket,desenli pantolonlar,etnik desenler
Suede leather Jacket /  Süet  Deri Ceket: MANGO                  T-shirt: ZARA                          Jean: ZARA  
Bag / Çanta: MARC BY MARC JACOBS                  Boots: URBAN OUTFITTERS
Bir önceki yazımda hatırlarsanız desenli pantolon almanın ve denemenin bu aylarda ne işkence olduğundan bahsetmiştim. Nasıl olduysa cinnet geçirmeden desenli bir pantolon bulabildim. Baharın  üzerimde yarattığı o siyah bulutlar üzerinden biraz olsun kalkıyor. Geçenlerde bunun şerefine wist listemdeki bahar alışverişini yaptım ve sizlerle paylaşmak için güzel  bir hava  gözledim.  Botlar , çanta ve gözlük harici herşey yeni sezon.

Keyifli günler dilerim...

It's really hard to find well fit textured skinny jean at the beginning of spring. Best thing about winter is, easy to hide your gained weight with huge cardigans.  When we walk through the stores tiny, little, charming pieces from new collections may look lovely at the first time however it can  make us sad when considering gained weights at fitting rooms.
It was my luck, I found well fit skinny jean without  making my mood down! ( even gained weight) With this power I did a bit spring shopping and now having a bliss for my wish list which is almost done.
All these items are from new collection except eye-wear,boots and bag.

Have a nice days..