Mazo Bahar


Kıştan çıkmış bir çok bayanın ortak sıkıntısıdır bu anlatacaklarım. Bahara özlem duyulur `bahar gelsin artık pof" twitleri atılır gel gelelim aslında bu bahar gelişiyle pek o kadar da mutlu etmez bizi.


The New Me!

Coat / Ceket: Urban Outfitters   T-shirt: Zara   jean: Mango   Bag /Çanta: Massimo Dutti
Shoes/ Ayakkabılar : Pull & Bear 

Uzun zaman ortalıklarda görünmemenin sebebi biraz sıkılmış olmam sanırım. Değişime saçlarla başladık. Çok değil biraz kahkül ilavesi sadece. Saçla radikal değişiklik yapmak pek bana göre değil. Saçımda beyaz çıkmadan boyatmam diyenlerdenim.

Bahardan mıdır bilinmez buaralar içimden hiç bir şey yapmak gelmiyor. İlgi alanımdaki odak değişikliği beni de şaşırtıyor. Bu blog içeriğime de yansıyabilir şimdiden söyleyeyim.

Herkese iyi haftalar diliyorum.

Here I'm with my new hair style. I know I was absent for a while cause I   was bored a bit but sometimes changes really make you feel better.  

Wish you a good week!

ISTANMALL


Sen de artık çok oluyorsun ne bu kadar hassasiyet demeyin bana.

Modayı çok severim zaten  beni blogger yapan bu evet  ama bu bazı konularda hassas olmayacağım anlamına gelmiyor. Konu istanbul'un "kentleşme" başlığı altında kocaman bir alışveriş merkezi şehrine dönüştürülmesi-istanmall olması hali.

Son olarak İstiklal caddesindeki  tarihi Cercle D'orient  binasının yıkılıp yerine alışveriş merkezi yapılması... Doğru söyleyin kaçınız İstiklal caddesine sadece alışveriş yapmak için gidiyorsunuz??

Little Devils!

                                                                                   
Sezondan ağız sulandıran parçalar! Elinize aldığınızda iştah kabartan, satın aldıktan sonra kombin yapamayıp aldığınıza bin pişman eden, başlı başına bir kaosun içerisine sizi sürükleyen bu masum görünümlü küçük şeytanlar!


Ohh so  Juicy pieces from new collections!  Creates a chaos in seconds. love at first sight then you  can not find anything to combine them and next is  your regret!  Little devils..

Liked!


Sizi bilmem ama bu sezon öne çıkan parçalardan benim payıma düşen bir sürü parça var ve bu yüzden tasarımcılara buradan kucak dolusu sevgilerimi yolluyorum.

İlk olarak pantolon-ceket takımlar şık olmanın en sade ve en abartısız hali hiç şüphesiz. Resort koleksiyonundan ayılıp bayıldığım Balmain, her ne kadar efor edilecek türden bir marka olmasa da onun tarzını uygun fiyatlara uyarlayacak bir "Robin Hood" marka elbet çıkacaktır!