Turtle Neck


Boğazlı bir kazağı giyme nedenim gerçekten üşümek istemiyor oluşumdur.  Ha şöyle bir gerçek var ki yaşı ilermiş ve boyun bölgesinde kırışıklıklar oluşmuş bayanların yaşını nereden baksanız 4-5 sene geriye atar bu kazaklar. Moda konusunda sabit fikirli değilseniz "giymem" "asla" gibi kelimeleri kullanmamanız gerektiğini deneyimlemişsinizdir.
Bazen simsiyah giyinip tek bir parçayı öne çıkartmak hoşuma gidiyor bu siyahlar da ucu altın rengi olan Mango ayakkabılarıma ithafen yapıldı.

Yine bavulumu topluyorum ve  bambaşka bir yeri keşfetmek üzere yola koyuluyorum. Geleneği bozmayayım yine sürpriz olsun ama Instagram'dan takip etmeye değer bir gezi olacak benden söylemesi...


There is only one reason for me wearing a turtle neck pullover just to stay warm that`s the reason.  I know turtle neck is not looking sympatic however it`s great piece to hide neck wrinkles in older ages. So it`s going to be life saver one day. I don`t want to be a prejudiced.

Sheer black looks create great base to highlight something so I want to use my gold tip toe shoes in that stunning way.
Now it`s time for packing up again to discover a new place but this time is more extreme! So follow me on instagram for the rest!


Easy Bag


Seneler oncesinde fotografcilik kursundan  bir arkadasimin ansizin cektigi bu fotograf suana kadarki en sevdigim portre fotografimdir.

Uzun zamandir arayisinda oldugum siyah cantaya en sonunda icime sinen bir modelle kavustum.Hem omuz askisi hem de elde tasima  askilarinin olmasini ozellikle istiyordum. Cantalarda fonksiyonellige onem veririm. Nitekim bu minnos ,erken bir dogum gunu hediyesi olarak esimin bir surprizi. Yves Saint Laurent`in easy bag modelinin diger begendigim ozelligi ise sade ve gosterissiz olmasi.
(Esim icin tuyo almadan bu denli nokta atisi biraz zor olur tabii )

Here is my early birthday gift as I was looking for top handle and shoulder  black bag for a long time and Ysl easy bag is really my type with simple and  easy to use style.

Get the Look!

Başlıksız #561

Bu sabah Polyvore'da kombinimin yapıldığına dair bir mail adım kullanıcı adı 11VZA olan sevgili Livza'dan. Kendisine çok teşekkür ediyorum gerçekten çok güzel bir kolaj olmuş. Ben polyvore'da bu tür çalışma yapanlara hayranım. Bir ara heves edip kendim yapmaya çalıştığımda sonuç ilkokul karalamasından farksız olmuştu :) 

Today I received an email from 11VZA who's a polyvore user, she created a great collage with my latest outfit and I really liked it so much and want to share with you guys.Rupert Sanderson heeled booties
rupertsanderson.com


Gucci eyewear
amazon.com


Rebecca Minkoff MAC Bombe
piperlime.gap.com

Thank You


nike college t-shirt, nike,mango jacket,casual outfits, effortless chic, ,blogger style,motto topshop jean, zeckie yüzük, tasarim yuzuklera


Senenin ilk postuyla açılışı yaparken aslında geçtğimiz ay blogumun 3. yilini doldurdugunu sizlere söylemeyi unuttuğum. Bu sure içerisinde emegi gecen sadece fotoğraf makinem ve bir kac kiyafet degil tabii ki okuyucularla olan bu sanal etkileşim bana gore bu isin en keyifli kismi. Blogumu takip eden, yorumlarını eksik etmeyen veya takip edip yorum bırakmamış olan herkese teşekkürlerimi iletiyorum. 
Bu sure zarfında  ayni dili konuştuğum insanlarla birlikte olmaktan cok keyif aldim ve almaya da devam ediyorum.

Herkese güzel bir sene, güzel insanlarla birlikte güzel dostluklar, hos sohbetler ve iyilikler diliyorum...

Mutllu yillar!

Kolej temalı tişörtüm Nike, suan demode sayılabilecek 10 senelik fitilli kadife ceketim, Mango. Yuzugum, Zeckie, bordo pantolon ise Motto, Topshop.


Here is the first post of 2013 and  I forgot to mention you that last month my blog became 3 years old. Since from the beginning I liked mostly  interaction side of blogging with followers… So I`d like to thank all of you...  Being on the same page is the most enjoyable thing for me.

 I wish you a great year with great events with great people.

Happy New Year!

As I told you before I love college theme t-shirts so I combined my nike t-shirt with 10 years corduroy Mango Jacket. My ring is a design of a Turkish designer name is Zeckie, burgundy jean is from motto Topshop