Leo & Grunge


grunge style, streetstyle,fashion blogger, leopard shawl,jacket,army boots,fashion,black, green,outfits,trendydolap.blogspot
Jacket / Ceket: Urban Outfitters        Leopard Shawl / Leopar şal: İpekyol        Boots: All Saints   


Geçen sene bu zamanlar İspanya'dayken çekilmiş bir fotoğraf. Bloga koymamıştım. Şimdilerin tobişkoluğunda moral olsun bana...
 Asker postallarını geçen sene mağazalarda bulmak zor iken Saint Lauren'in ve Chanel'in grunge kış koleksiyonu sayesinde şuan bir çok fast fashion markasının koleksiyonunda görmek mümkün.
 Diğer yandan leopar deseni oldukça feminen ve femme fatale olarak değerlendirebilecek bir desen. . Ultra feminen giyinimlerde kullanılan leoparın o vamp görüntüsüne tahammül edemiyorum. Sanırım sadece aksesuar da seviyorum bu deseni ve özellikle maskulen tarzda parçalarda kombinlenmişse.

Arkamdaki manzarayı yani Girona'yı okadar çok beğendim ki evimin baş köşesine tablo haline getirdim. Evimde seyahatlerimi hatırlatan detaylar görmeyi seviyorum.
 Girona yazımı merak edenler için detaylar gezi blogumda...

iyi haftasonları

  This photo was taken last year during my Spain holiday. I forgot it to publish so this time is the best for do it when considering my pregnancy situation right now :)
   Last year  It was really hard to find these army boots. Now it's able to see most of the fast fashion stores. Thanks Saint Lauren and Chanel for applied grunge style into their fall collections!
 On the other hand leopard  is one of the most feminine and femme fatale texture in the fashion world for sure. However I really hate look so feminine leopard outfits! Oh it's so vamp! I prefer leopard in masculine style, more simple.

Have a nice weekend!

3 yorum :

 1. leopar aşkına!ufak bi detay olacaksa leopar olmalı;) ben de boydan boya bi leopar elbiseye katlanamam herhalde...bana da uğrarsan sevinirim hoş bir sürprizim var 2 kişiye, farklı bi çekiliş:) görüşmek üzere...

  YanıtlaSil
 2. leopar bence de sadece aksesuar olarak üretilmeli :)

  YanıtlaSil
 3. Great scarf dear!

  Have a lovely weekend you, too :)

  YanıtlaSil