Bir Varmış Bir yokmuş

christian louboutin mağazası nişantaşı

İstanbul tuhaf bir şehir, bir hafta tatile gidersiniz döndüğünüz de yaşadığınız sokakta ya yeni bir  inşaat  başlamıştır ya da köşe başındaki evi yıkmaya başlamışlardır.Yani muhakkak bıraktığınız şeyler bir şekilde yerinde değildir.
 Nişantaşı'na her gittiğim de aynı durumu yaşıyorum. Bir gün Ann Taylor mağazasının açılacağı afişini görüyorum sonra bir bakıyorum yerine başka bir marka açılmış. Bir gün Guiseppe Zanotti'yi açılmış görüyorum ertesi gün kapanmış. Bir varmış bir yokmuş hesabı.
Abdi İpekçi sokağında yüzümüzü güldüren Louboutin, Beymen'in gücüyle açıldı. Sırada Zadig & Voltaire var. Bugun bunlara sevindik derken Marie Claire ve Super dergi'sinin kapanmasıyla şok yaşadık.
Ha İlerledik derken yerimizde saydık. 

Gelelim Christian Louboutin'a, bu adam kadın ruhundan nasıl bu kadar güzel anlayabiliyor hala anlamış değilim o ayakkabıların duruşu çarpık bacakları bile bakılası yapıyor. İmzası kesinlikle kırmızı tabanın da değil kalıbında. Ukalaca bir yaklaşım gibi algılanmasıı istemem ama luks olarak görmüyorum bu markayı. Modaya ilgilisi olan kadınların dolabında olması gereken bir parça. Pigalle, fifi, Bianca artık bizleri bekler...
Umarım kalıbında bu kadar başarılı bir  Türk ayakkabı markası görebiliriz.

We're all happy to have a new store of Christian Louboutin in Istanbul! Its dreamy heels are waiting for us!


The Lady Posh

aynalı gözlükler

Blouse / Bluz: Vintage   Jean: Diesel   Shoes / Ayakkabılar: Guess   Bag/Çanta: Ninewest
Sunnies: H&M Man

Vücut Tipine Uygun Bikini Seçimi

Stil danışmanlığı eğitimim sonrasında paylaştığım bu yazımdan sonra devamını getirememiştim vakit bulup. En nihayetinde geçenlerde oturdum ve farklı vücut tiplerine ne tür bikini-mayo gider daha çok görsellerle anlatmaya çalıştım. Uzun yazılar pek okunmuyor ne yazık ki ve verilen emek boşa çıkıyor diye hap şeklinde postum sizlerle. Sorularınız varsa sorabilirsiniz.

Below you can see which type of swimsuit is the right choice for your body shape. You can also ask if you have any question.

bikini mayo modelleri, vücut tipine uygun bikini mayo seçimleri,mayokini,mayo modelleri

büyük göğüsler için bikini modelleri

göbek sorunu olanlara bikini mayo mayokini modelleri

basen geniş kalçalar için mayo bikini modeli

kısa bacak ve gövdeler için bikini mayo modelleri

The Aztecs

aztek desenli asos elbise alaçatı surf

Alaçatı'dan sevgiler, Bu kız manyak mı böyle giyinmiş demeyin. Konu fotoğraf çektirmek olunca sınır tanımayan , yorulmayanlardanım ama karşımdakini fena bunaltırım o ayrı :P
Alaçatı,  Türkiye'de Kaş'dan sonra en sevdiğim tatil mekanıdır.Çeşme'den bir ayrı tutarım kendisini  :) Surfle 2 sene öncesinde tanıştım. İlerletmeye çalışıyorum malum senede bir kaç kez yapınca ilerlemek pek kolay olmuyor. Fırsatını bulunca da kaçırmamak lazım. Surfle tanıştığım sene ki postumu görmek isteyenler  tık tık.
Aztek desenleri burada sezonun başından beri ilgimi çekiyordu kısmet bu pencereli elbiseymiş.

Dress / Elbise: Asos       Bootie : Bershka     Bag / Çanta: New Look   Sunnies/Güneş gözlüğü:H&M
Bangle /Bilezik: From South Africa -Güney Afrika'dan.

Hello from Alaçatı.  One of the best place for surfing in Turkey and  also my second favorite place for holidays  after Kaş. It's a typical Aegen coast. I have been surfing  for two years and still chasing. Click here to see my first time surfing post :)
Aztec print was fascinating me till beginning of this season. Finally I found this dress and love it.
Photo Diary Of Last Week


Gecen hafta, Calzedonia-Intimissimi'nin sonbahar- kış sezonu lansmanı vardı. Her iki markanın ürünleri çok severek kullanırım. Çorapları ve iç çamaşırları hem dayanıklıdır hem de kalıpları güzeldir.

 I attended autumn-winter collection of Calzedonia-Intimissimi last week. Both brands have a good stencil.
POP Art Is For Everyone!

pop art şal deseni kimono kombini
Üzerimdeki şal deseni kimonomun renkleri ben de Warholculuk izlenimi yarattığı için bu tür bir serpiştirmeler yapmayı, küçük oyunlar oynamayı tercih ettim. The velvet underground'dan "femme fatale" şarkısını da sizlere armağan ediyorum :)
Keyifli hafta sonları dilerim!

Kimono: H&M           Yıldızlı bluz / Blouse with stars: Zara     Sandal: Zara  
Mint Bracelet / Yeşil bileklik: Zeynep Tosun 
Short /Sort: An old Miss selfridge jean cut -Kesilmiş eski bir Miss Selfridge jean
Sunnies: H&M

This scarf printed kimono's color reminds me a pop art and Andy Warhol. I used some pop effects hope you like it.
Wish you a nice weekend!Getting Ready for The Summer


Herkese selamlar. Sonunda yazı hisseder olduk, tatil planları yapıldı ohh misler gibi. Benim  büyük tatilime biraz zaman var bu yüzden kendimi long weekend tatilleriyle kandıracağım bir süre.
 Bu sezon plajda havuz da arz-ı endam etmek üzere bikinim Penti'den. O siyah bantlarını çok sevdim.Bir süredir harness detaylara fena kafayı taktım bu detay da bana onları çağrıştırdı. İddialı iddiasız derler ya tam öyle. Bu sezon Penti, bikini konusunda cıvıl cıvıl, göz atın derim.
Siz bu sene nasıl bir bikini-mayo almayı planlıyorsunuz?

Hi Sweeties, finally we feel the summer inside. All holiday plans are made. Actually I have still some time for my long summer holiday so I decided to make long weekends for a while.
My blue - black rope detail bikini is from Penti. I love the rope details, remind me a harness objects.
Btw, which type of swimsuit are you planning to buy this summer?

Photo Diary Of Last Week

Geçtiğimiz hafta Tog Bazar'ı ziyaret ettim, bakalım objektifime neler takılmış?
Last week I visited charity organization  Tog Bazar and now let's see snapshots of these moments.