SOS-Nars


Dün sabah evden çıktığımda arabanın torpidosunda olacağını umduğum kozmetik çantamı iş yerinde unuttuğumu fark edince yıkıldım. Söz konusu bir davete giderken hasta bir suratla insan içine karışmak pek hoş olmazdı.
Aklıma sephora'nın ücretsiz makyaj uygulaması geldi. Fakat gideceğim bölgede Sephora da yoktu. Gözüme Nars takıldı. Kullandığım ürünlerden çok memnun kaldığımı defalarca yazmıştım. ( bu ve bu postumda ) İçeri girip adının sonradan Derya olduğunu öğrendiğim makyöze durumumu anlattım ve kendisi normalde bu uygulamaların randevu ile ve ücretli olduğunu ama bana yardımcı olmak istediğini söyleyince derin bir nefes aldım. Hasta surat gidecek biraz olsun insan içine çıkılır duruma gelecektim.

Derya Hanım ilk olarak yüzümü 1. fotoğraftaki ürünlerle temizleyip nemlendirdi. Sonrasında 2. fotodaki fondöteni uyguladı. Üst kirpik iç diplerine siyah kalemle gelişi güzel boyadığınızda kirpiklerinde daha yoğun görünmesi sağlıyormuş bunu öğrendim.

Sonrasında  kahverengi bir kalem uygulayıp gözümde dağıttı ve üzerine siyah bir kalem geçerek onu da fırçayla hafifçe dağıttı.Böylece baştan kararlaştırdığımız hafif günlük bir makyaj uygulamasına tabi kalındı.

Ben göz altındaki siyahlıktan çok hoşlanmam çünkü kendime yakıştırmam dumanlı gözleri.Rakun gibi hissederim :) Bu sebepten göz altına çok hafif bir kalem uyguladık ve göz içine ve pınarına yukarıda gördüğünüz parlak şampanya rengi kalemi kullandı. Ben bu kalemi çok beğendim  ve kalemtıraşıyla birlikte satın aldım.

Bir taşla bir  4 kuş vurmak bu olsa gerek. Hem bloga post, hem makyaj önerisi, hem güzel bir kalem hemde makyaj uygulamasının mutluğu ile davet yerinin yolunu tuttum.

Davet detayları yakında...

Buarada Makeup Forever Vepa grup bünyesinde yakında Türkiye'ye geliyormuş :)

Yesterday  when I left home I realised that I forgot my cosmetics bag at the office.I was invited to the event so I cant go there with white skin.

Earlier I heard that Sephora applies daily make-up without any charges. But there was no Sephora in the  place I was going to. Suddenly I saw Nars and told them my situation! Thanks God they helped me.
 Daily make-up application was great and I bought pencil that you see  in the above (champagne color)
 
Thanks to Nars Team!


Happy Sundayy

How did you find my Miu Miu inspired collar?  My mum made it for me!

Miu Miu’dan ilham alınarak yapılan yakamı nasıl buldunuz? Annem sağ olsun J