Vogue Fashion Night Out-ISTANBUL

Bir gece düşünün tüm mağazalarda canlı Dj'lerle  müzik ziyafeti veriliyor. Tüm mağaza vitrinleri bayramlıklarını giymiş....Gecenin yıldızı olma hissiyatını yaratan ama her bir mağaza da yıldız görme şansıda bu gecede gizli...


Tüm markalar yaratıcılık peşinde..Vitrinlerdeki cansız mankenler izinde, yerine canlıları iş başında...

Biraz da  sanat biraz da Tasarım olmalı diyen de yok değil ( Penti)


Kırmızı halı da neymiş pembe varken!! Bu halının devamı Cannes Film festivaline varmıyor ama hissiyatta bunu yaşıyorsunuz..


Bu adam ne mi yapıyor??? Elbette bizim ayakkabılarımızı çekiyooooorrr. Dedim ya bu gece canlıı canlı vogue dergisinde sayfadan sayfaya yürüyerek geçiyorsunuz...işte moda çekimi sayfasına vardık bile.... Tek yapmanız gereken kendinizi serbest bırakıp içinizden geleni yapmak. Aynı içtenliği ile poz veren sevgili  yeni blogger arkadaşım Selda  gibi ( Aciman'ın Sanat Güncesi)...Bu gece Vogue kapak kızı olmanıza kimse engel olamaz...

Bu gecenin diğer bir güzel yanı bu etkinliğe güzel insanlarla gitmek.. Üzerine damla sakızlı türk kahvesi gibi gidiyor.... O LA LAAA  boy farkına bakmayın güzel bir ikili olduk :) Eda Taşpınar, inanılmaz hanım, inanılmaz sıcak kanlı birisi... Çok kibar ve çok alımlı bir kız!   Ses tonundaki incelik kesinlikle ruhuna yansımış. O gece giydiği kırmızı elbisesi ve Emilio Pucci çizmesi ile benım favorimdi. Lanvin kadını gibiydi... Bloguma bu tatlı fotoğraf ile katkısından dolayı kendine teşekkür ediyorum...


Gecenin yıldızı sadece biz bayanlar değildik.Sartorialist'in kadrajından fırlamış gibi olan beylerde tarzlarını ortaya koymuştu.

İstinyePark'da ortam ufaktan ısınmaya başlarken...


İçeride makyaj denemeleri, saç yapımları ile bu geceye hazırlıksız giriş yapasanız bile ortama ayak durmanız an meselesi...


Ve bir elimde içki kadehi bir elimde kredi kartı...Tüketimin burjuva hali...Ve bigg kiss'le sonlandırdığımız bir FNO gecesi.. Bir öncekine göre in vogue!

İyi ki varsın Vogue!

Not: Trendydolap o gece İstinyepark'daydı. Fakat katılması gereken bir iş yeri partisi için bal kabağına dönüşmemek adına mekanı erken terk etti. Parti sonrası kendisini Bağdat caddesine attı... Fotoğraflar iki mekanın karmasıdır.

Trendydolap, stilini effortless chic olarak belirledi.  Bluz: Zara, Etek: Kaş'dan alındı, Bootie'ler ve Çanta: Zara
belli olmayan gözlükler: Miu Miu

Blogger Arkadaşım Selda'nın giydikleri (Aciman'ın Sanat Güncesi ): Bluz: Twist, Pant: H&M Sandaletler: Ninewest Çanta: LV

Yesterday night was the Vogue Fashion Night Out in Istanbul. It was fab!!! You felt like you are walking in vogue magazine pages... Make you feel like a star of the night. Everybody was looking gorgeous! I want to be look effortless chic so chose simple pieces. Hope you enjoy with my post!

Paint it Black!
Sandaletler /Sandals : Ninewest


Yüzükler /Rings : Yargici


Bileklik / Bracelet:  Bershka

Ve Rolling Stones'un efsane şarkısı Paint it black sizlerle...
And legend song of Rolling Stones Paint it black with you

Omuzları açıkta bırakan kıyafetlerin buaralar revaçta olduğu ve arayış içersinde olduğumu yazmıştım önceki postumda tık tık.
Aradığımın çok daha üstünde bir tişörtü Pull & Bear'da buldum! Rock muzik sever ve Rolling Stones hayranı olan birisi için bu bir nimet!  Tişörtün salaş hali ve hafif eskitme oluşunu da artıları:)
As you may remember from my older post,(click) I was looking for a cut shoulder t-shirt. So I found it in Pull & Bear and it was better than what I was thinking cause I'm a rock music fan and Rolling Stones is my legend group. I love the  wear off effected of this tee and also logo of Rolling Stones!

Eski Foça


Elbise / Dress: Zara


Sandals: Ninewest


Gözlük / Sunglasses: MangoBelt/ Kemer: Topshop
Eski Foça ile ilgili yorum ve fotoğraflar gezi blogum TRENDYBAVUL'da

Bozcaada- like a Provence


Bozcaada'da ara sokaklara daldık başladık fotoğraf çekilmeye burada çok malzeme var.

Again photos are from Bozcaada streets...

 Gömlek Elbise / Shirt Dress: Codentry ( yine bir indirim ganimeti)

Sandals: Zara
 
Sunglasses RB
Bel çantası şeklindeki kemerimin indirim ganimeti olduğunu öncesinde burada yazmıştım.
Onu alırken daha gömlek elbise ile giymeyi hayal etmiştim.

This belt bag is a sale goody and remember I wrote it in my this post.
When I bought this belt I was also planning to wear it with shirt dresses.


Belt / Kemer: Mudo


Annemle ben güzel bir ikiliyiz tasarım konusunda.İkimizinde aklına zaman zaman fikirler gelir kafa kafaya verir birşeyler yaparız. Bu bileklik benden bagımsız annemin fikri. Üzerine kondurulmuş swarovski taşlar var.

Nasıl buldunuz?

Me & my mom are good friends and generally we come together and start thinking ( brain stroming) about what we should design.This braclecet design is totally belong to my mom. She also added small swarovski pieces on it.
Love it?


Rengigül Pansiyon'nun önünde çekilen bu fotoğrafta adeta bir fransız provence'leri etkisi var.
Bozcaada gezimin detayları TRENYBAVUL'DA...
 I like  provence effect in this photo!

Bozcaada where the wind is

Bozcaada is an island in Aegan Sea and one of the most windiest place in Turkey. It was our first stop in our holiday, we spent more than 3 days but it was not enough! I wore this H&M dress during the summer time cause it was so comfortable and necklace from Mango. Hat is Marks & Spencer.

Bayram tatilinde ilk durağımız Bozcaada oldu. Kalbim hala orada kaldı. Gezi detayları Trendybavul'dan takip edebilirdiniz.
Lacivert H&M elbiseyi yaz boyunca üzerimden çıkartmadım diyebilirim.
Kolye: Mango
Şapka: M&S