Nude Dress
Geçtiğimiz cumartesi akşamı eşimin üniversiteden arkadaşının düğünü için Kuruçeşme Divan'daydık. Büyük bir aşkla aldığım elbisemle  arz-ı endam ederken sizlerini unutmadım değil :) Portföy çanta olarak  aslında Zara'nın yeni sezonun turuncu-pembe renklerinde olan bir el çantısını alıp, bu kıyafeti onunla kombinlemeyi düşünüyordum ama sonra aslen cüzdan olan ve  uzun olmasından faydanalarak onu clutch şeklinde kullanmaya karar verdim. Kombinin bütünü canlı bir renk ilave etmeyerek, sadece pastel renklerin hakim olmasını istedim buna makyajım da dahil.

Last saturday night I was at wedding of my husband's friend from university.It was so enjoyable. I didn't forget you and took few shots to share with you.As you see in the photos, my clutch is actually a wallet but I used it in that way. Before I did this I was planning to buy orange-pink clutch from Zara but then I thought  I shouldn't mess the combine with neon colors so I choose to look totally pastel including my make up as well.

Dress / Elbise: Topshop
Clutch / Portföy: Miu Miu
Platforms:Aldo

Master Piece- Nude ShoesSonunda istediğim gibi bir nude platform ayakkabı Aldo'da buldum. Bu tarz bir ayakkabıyı her türlü kıyafetin altına rahatlı giyebilirsiniz. Aklınızda bulunsun bu renkteki ayakkabılar bacakları uzun gösteririr.
Sezona damgasını vuran  blok renklerle oluşturacağınız bir kombin için de bu renkteki bir ayakkabı iyi bir tamamlayıcı olur.

Finally I found nude platform shoes from Aldo as it was  what I was really looking for.These shoes can be combined with every kind of outfits.Bear in mind that this color shoes make your legs look taller.You can also wear these under the color block trend combinations.

Nail Color Freak!!I can't stop myself buying a nail color these days.It's  almost turned  me into a freak.Even though my husband  is against to these colorfull nail colors trend, ı love them.He only likes french manicure which is at the end  my list.Aboves are my last favorites neon pink, yellow, mint and pink nude. which one did u like?

Buaralar kendimi renkli oje almaktan alıkoyamıyorum ve artık çılgınlık boyutuna ulaştı sanırım. Eşime kalırsa sadece french manikür yaptırmalıyım ama inanın  su zamana kadar bıkıp usanmadan nasıl büyük bir istikrarla yapmışım anlamıyorum pek. Bu şekerlemeler son favorilerim neon pembe, sarı, nane yeşili ve pudra pembesi. Ee hangisini beğendiniz?